ukraińcy

Ukraińcy DRWIĄ z Polaków i z Polski! Janusze biznesu zacierają ręce…

Tyle się ostatnio pieje w mediach o rynku pracownika, jednak zapomina się dodać, że jest to rynek pracownika… ukraińskiego. Ukraińcy masowo wjeżdżają do Polski i masowo… oszukują Polskę i Polaków. Skarb Państwa traci miliony złotych!


 

Potop ukraińskich niewolników

 

PO jako pierwsza otworzyła granicę dla Ukraińców, pozwalając by zalali nasz kraj praktycznie bez żadnej kontroli. PiS kontynuuje ten idiotyczny i bezmyślny proceder. Wpuszcza się do Polski Ukraińców jak leci, także z wyrokami za morderstwa i oszustwa. A oni dokonują u nas przestępstw podobnych lub gorszych niż u siebie. Czy polskie władze skretyniały do końca? Czy naprawdę nie widzą, że wpuszczanie to Ukraińców służy tylko Ukrainie (która aktualnie przeżywa ogromny kryzys gospodarczy) oraz Januszom biznesu, którzy za grosze zatrudniają ukraińskich murzynów do najcięższych prac. Przyczynia się to do konserwowania patologii na polskim upośledzonym rynku pracy, gdzie Janusze mają czelność płacić człowiekowi 10 zł/h… Są to stawki na skraju przetrwania biologicznego.

 

Janusze biznesu tańcują pod rękę z Ukraińcami

 

Okazuje się także, że Janusze biznesu korzystając z ukraińskich niewolników nie odprowadzają za nich żadnych składek. Tak więc Janusze pospołu z Ukraińcami okradają Skarb Państw – Polskę i Polaków i przyczyniają się drogą nieuczciwej konkurencji do koszenia rodzimych firm zatrudniających Polaków na uczciwych warunkach.

Morski Oddział Straży Granicznej przeprowadził na Pomorzu kontrolę, której wyniki doskonale ilustrują powyższą tezę. Okazało się, że polscy „przedsiębiorcy” (prawdziwi Janusze biznesu) nielegalnie „zatrudniają” Ukraińców na gigantyczną skalę.

Ukraińcy pracowali na Pomorzu bez ważnej zgody na pobyt, a tylko w tym regionie aż 2500 osób pochodzenia ukraińskiego przyznało się, że nigdy nie podpisali żadnej umowy, choć zarabiali w Polsce pieniądze.

 

Kochanowski napisał prawdę: „[…] Polak przed szkodą i po szkodzie głupi”, głupi jak but. Zarówno krótkowzrocznie patrzący rząd, chciwi Janusze biznesu a także sami Polacy powtarzający jak kretyni, że im Ukraińcy nie przeszkadzają skoro uczciwie pracują… no właśnie okazuje się, że uczciwie nie pracują i nie mają zamiaru.

 

Źródło: wrealu24.pl