zboczony muzułmanin

Ubogacenie kulturowe Niemiec! 63-letni imigrant molestował seksualnie dzieci na basenie!

Ubogacenie kulturowe Niemiec postępuje! 63-letni Irańczyk ubiegający się o azyl został aresztowany w niemieckim mieście Öhringen – prokuratura chce postawić mu zarzuty molestowania seksualnego trzech małych dzieci, w tym siedmioletniego chłopca.


 

Napaść zboczonego muzułmanina miała miejsce w niedziele na publicznym basenie. 63-letni muzułmanin napastował seksualnie dwie dziewczynki w wieku dziewięciu i jedenastu lat, a także siedmioletniego chłopca. Według świadków mężczyzna przebywając na basenie, przez kilka minut dotykał genitaliów siedmiolatka. Napisał o tym także niemiecki tabloid Bild.

Trzech kąpiących się świadków tego incydentu zawiadomiło personel basenu. Dzieci opowiedziały rodzicom o tym jak napastował je zboczony muzułmanin. Pracownicy obiektu natychmiast wyrzucili mężczyznę z basenu, kazali mu się ubrać i przekazali go w ręce policji. Obecnie funkcjonariusze prowadzą dochodzenie w tej sprawie, zamierzając postawić mu zarzuty seksualnego wykorzystywania dzieci. Czy zboczony muzułmanin trafi za kratki? Znając poprawność polityczną Niemców, cała sprawa skończy się na jakimś upomnieniu lub pracach społecznych.

 

Baseny w Niemczech i Austrii stały się prawdziwym rajem dla zboczonych muzułmanów, którzy dopuszczają się ataków seksualnych. Zazwyczaj ich sprawcami są muzułmanie ubiegający się o azyl lub niedawno przybyli do Niemiec imigranci islamscy. Kilka przypadków dotyczyło również molestowania seksualnego małych dzieci.

 

Źródło: Magna Polonia