wegan

Trolowała Wegan i Lewaków wstrzykując im do dań…! BEKA!

Brytyjska kucharka miała nietypowe hobby. Zajmowała się trolowaniem wegan. Kobieta wstrzykiwała do przygotowywanych przez siebie wegańskich dań mięsne produkty.  Po ujawnieniu swojego „hobby” na Facebooku Laura Goodman otrzymała listy z pogróżkami. Niektórzy autorzy, zdumieni jej nietycznym postępowaniem, grozili jej nawet śmiercią. Gdzie się podziała lewacka wrażliwość?


Kobieta pochwaliła się niewinną zabawą na portalu społecznościowym. „Kilka godzin temu wstrzyknęłam coś do dania weganowi, któremu wydawało się, że jest święty. Biedaczek poszedł spać myśląc, że nadal jest weganem” – napisała na swoim profilu pani Goodman.

 

Lewacy i weganie rzucili się jej do gardła jak wściekłe psy doprowadzając kobietę do tego, że musiała się zwolnić z pracy. W obecnych czasach słowa weganin i lewak można stosować niemal jako zamienniki. Weganie to zazwyczaj ludzie wyczuleni na krzywdę zwierzątek, mrówek, muszek owocówek i kurczaczków, którzy jednocześnie bezlitośnie popierają mordowanie dzieci nienarodzonych za pomocą klinik aborcyjnych bądź pigułek i wszelakiej chemii. Bardziej wzrusza ich los zwierząt i drzew niż bezbronnych małych dzieci.

 

Trzeba przyznać, że Brytyjka kapitalnie ich strolowała.

 

Źródło: rmf24.pl / onet-one.pl