strażacy

Strażacy GWAŁCILI ją w hotelu, w remizie i w…

Sześciu strażaków odpowie przed sądem za gwałt zbiorowy na 17-letniej mieszkance amerykańskiego stanu Virginia. Prokuratura ustaliła, że zboczeńcy zgwałcili dziewczynę co najmniej trzykrotnie. Zwyrodnialcy nagrali swoje zachowanie, a następnie udostępnili film na Snapchacie. Najgorsze, że grozi im zaledwie rok więzienia i grzywna. Czy to żart?


 

Amerykańskie media ujawniły tożsamość podejrzanych o zbiorowy gwałt na nastolatce. Zarzuty usłyszeli 36-letni Dale King, 32-letni Christoph Pangle, 26-letni Nathan Hirschberg, 24-letni Andrew Key, 21-letni Bradley Martin oraz 25-letni Fabian Sosa. Dwóch z nich należy do kierownictwa jednostki. Obecnie wszyscy oskarżeni przebywają na zwolnieniu do czasu zakończenia procesu.

 

Gwałty wydarzyły się w trzech różnych miejscach; w hotelu, w mieszkaniu jednego ze strażaków a nawet w remizie. Bulwersujące nagrania przekazali mundurowym rodzice 17-letniej dziewczyny. O sprawie powiadomiono także lokalne władze, którym podlega straż pożarna.

 

Policja ustaliła, że dziewczyna była pod wpływem silnych środków odurzających. Zanim doszło do gwałtu zastraszona przez sprawców. Gwałty miały miejsce w kwietniu 2017 roku. Zboczeńcy usłyszeli już zarzuty. Jednak Amerykanów najbardziej oburza fakt, że strażakom grozi bardzo niska kara – maksymalnie rok pozbawienia wolności oraz 2,5 tys. dolarów grzywny. Czy strażacy-zboczeńcy uciekną sprawiedliwości?

 

Źródło: fakt.pl