TO NAGRANIE IDEALNIE podsumowuje udział POLAKÓW na mundialu! KABARET! (VIDEO)

Wygraną z Japonią Polska reprezentacja zakończyła fatalny mundial w Rosji. Choć w ostatnim meczu odnieśliśmy zwycięstwo jesteśmy wyśmiewani na całym świecie. Wszystko przez ostatnie minuty spotkania.

Wydarzenia z końcówki meczu Polska – Japonia wywołały skandal na całym świecie. Piłkarze biało-czerwonych zadowoleni z minimalnego prowadzenia cofnęli się na własną połowę i patrzyli, jak Japończycy zadowoleni z wyniku 0:1 powolnie wymieniają między sobą futbolówkę. Taki przebieg gry spowodował, że na boisko nie miał kiedy wejść Jakub Błaszczykowski, który od kilku minut stał przy linii bocznej. Adam Nawałka chcący za wszelką cenę wpuścić napastnika nakazał Kamilowi Grosickiemu symulowanie kontuzji. Arbiter nie dał się jednak nabrać na ten kabaret i po chwili zakończył spotkanie.

ZOBACZ: Fabiański SZCZERZE o atmosferze w polskiej reprezentacji! „Nie jest ona…”