ojczym

Ojczym polewał dzieci wrzątkiem i gwałcił! Kat został…

Koszmar chłopców trwał trzy miesiące, ale w psychice dwóch braci – 7-latka i 9-latka pozostawił trwałe ślady. Do gdańskiego sądu właśnie trafił akt oskarżenia w sprawie znęcania się nad rodzeństwem, którego dopuszczała się matka i ojczym. Szczegóły przerażają


Ojczym kazał chłopcom stać w lodowatej wodzie, brutalnie bił po głowie, żądał jedzenia surowych potraw, domagał się, by biegali po polu z podniesionymi rękami, a w nocy gwałcił – oto co spotkało dwójkę braci z Drawska Pomorskiego. Dramatyczne wydarzenia miały miejsce między styczniem, a marcem w 2016 roku. Matka dzieci przyglądała się im ze stoickim spokojem a może i z jakąś chorą satysfakcją? Do gdańskiego sądu właśnie trafił akt oskarżenia w tej straszliwej sprawie. Prokuratura ujawnia, że dwójce zezwierzęconych rodziców grozi nawet dożywocie. – Charakter, ilość i rodzaj obrażeń wskazują na to, że sprawcy, działając z zamiarem ewentualnym, czyli przewidując możliwość i godząc się na to, usiłowali pozbawić życia pokrzywdzonych – powiedział Maciej Załęski z prokuratury w Gdańsku.

 

Z badań, które przeprowadzili biegli wynika, że matka chłopców cierpi na zaburzenia osobowości w sferze seksualnej. Oby ręką sędziego wymierzyła bydlakom surową karę.

 

Źródło: se.pl