TRAGEDIA podczas MUNDIALU! „Za bardzo” cieszył się z odpadnięcia Niemiec- ZOSTAŁ ZAMORDOWANY.

Piłka nożna, a szczególnie taki turniej, jak mistrzostwa świata generuje ogromne emocje. Nawet ludzie nie interesujący się na co dzień futbolem oglądają tą prestiżową imprezę i dopingują swój kraj. Niestety futbol może prowadzić do wielu kłótni, a czasem nawet tragedii. Pewien mężczyzna z Libanu został zamordowany bo zbyt euforycznie cieszył się z wyeliminowania Niemców.  

 

Reprezentacja Niemiec w ostatnim meczu fazy grupowej przegrała 0:2 z Koreą Południową i pożegnała się z  mistrzostwami świata już na samym początku. Porażka obecnych mistrzów świata była szokiem dla całego piłkarskiego środowiska.

ZOBACZ: Zmarł były piłkarz i trener. Jeszcze wczoraj komentował mundialowe mecze.

Niemieccy fani byli zrozpaczeni natomiast wielu polskich fanów nie kryło zadowolenia. Z odpadnięcia naszych sąsiadów cieszył się również Mohammed Zaher z Libanu, który od zawsze jest wielkim fanem reprezentacji Brazylii. Mężczyzna tak bardzo wyrażał swoją radość, że rozwścieczył sąsiadów, którzy kibicowali Niemcom. Między mężczyznami doszło do kłótni w trakcie, której Zaher został dźgnięty nożem. Niestety kibic zmarł. Policja zatrzymała już rzekomego sprawcę.


 

Źródło: newsweek.com

Fot.: facebook/twitter