Iran

Iran się nie patyczkuje! Właśnie powiesili PEDOFILA i MORDERCĘ!

Irańczycy powiesili we czwartek młodego mężczyznę, na którym ciążył wyrok śmierci za zgwałcenie i zabicie sześcioletniej afgańskiej dziewczynki – podały lokalne media. Ofiara – Setayesh Ghoreyshi została uprowadzona w miejscowości Varamin, na południe od Teheranu w kwietniu 2016 roku i zamordowana przez pedofila Amirhosseina Pourjafara. Amnesty International oczywiście oprotestowała wyrok.


 

Pourjafar w chwili dokonania ohydnej zbrodni miał 17 lat. Gholamhossein Esmaili, przewodniczący sądu w Teheranie, powiedział w czwartek, że „rodzina ofiary nalegała na zastosowanie kary, która została wykonana dziś rano”.

 

Amnesty International oczywiście potępiła wyrok i jego wykonanie. Według nich zboczeńcy, pedofile i mordercy powinni spokojnie chodzić sobie na wolności… cóż, wolnoć Tomku w swoim domku. Pedofile, zboczeńcy i mordercy powinni dostawać jasny sygnał od państwa, że za ich zbrodnie czeka ich czapa.

 

Ale przeciwnikiem kary śmierci jest każdy komu jeszcze nie zgwałcono dziecka, żony, siostry. Potem optyka się zmienia. Lewacy mają zerową empatię. Na szczęście Iran nie słucha ich bełkotu. Dura lex, sed lex czyli twarde prawo ale prawo – jak mawiali starożytni Rzymianie.

 

Źródło: pch24.pl