Łukasz Fabiański SZCZERZE o atmosferze w polskiej reprezentacji! „Nie jest ona…”

Choć Łukasz Fabiański nie zagrał jeszcze żadnego spotkania na tegorocznym mundialu porażki przeżywa równie mocno, co zawodnicy występujący na boisku. Wczoraj zawodnik West Hamu pojawił się na konferencji prasowej, więc wielce prawdopodobne jest, że to właśnie on wystąpi od pierwszej minuty w meczu z Japonią. Golkiper zaznaczył, że atmosfera w polskim zespole do najlepszych nie należy. 

 

– Każdy z nas liczył na całkiem inna atmosferę, niestety nie jest ona najlepsza. Jesteśmy świadomi, że jest z tym związane duże rozczarowanie. Ale mecz z Japonią to kolejna szansa, żeby sprawić choć odrobinę radości, żeby mieć jakieś pozytywne wspomnienia z tego mundialu. Trzeba podejść do niego profesjonalnie. Ten mundial cały czas trwa i na wszystkie przemyślenia przyjdzie czas po zakończeniu naszej gry – wyznał Fabiański.


 

ZOBACZ:Tragiczna ŚMIERĆ ZNANEGO sportowca, mistrza świata. Od nowego sezonu miał grać dla najlepszej polskiej drużyny!

Golkiper skomplementował również naszych następnych rywali.

– Japonia ma w swoich szeregach klasowych zawodników, którzy graja regularnie w silnych ligach. Kagawa, Okazaki, czy Honda decydują o obliczu tego zespołu. To postacie, na które trzeba zwrócić uwagę. Bardzo ciężko pracują na boisku, są bardzo mobilni – powiedział.

 

Źródło: facebook

Fot.: facebook/laczynaspilka