antysemityzm

Antysemityzm WYŁAZI ze Szwedów! Obrzucili synagogę….

Szwedzi, którzy są prymusami Europy jeśli chodzi o bezmyślne przyjmowanie gigantycznych grup emigrantów, powoli nie wytrzymują już ciśnienia. Zaczyna z nich wyłazić antysemityzm, nienawiść i agresja. Okazuje się, że przyjmowanie dużych grup agresywnych muzułmanów wywołało sprzężenie zwrotne w narodzie szwedzkim. Grupa zamaskowanych mężczyzn obrzuciła koktajlami Mołotowa synagogę w Goeteborgu na południu Szwecji – poinformowały szwedzkie media.


 

Antysemicki atak miał miejsce wczoraj około godziny 22. W synagodze znajdowało się wtedy około 20 osób, uczestniczących w wieczornej modlitwie. Nikomu nic się nie stało.

 

W momencie ataku padał deszcz. Dlatego synagoga ocalała mimo, że została obrzucona płonącymi butelkami. Pożar nie wybuchł.

 

W związku z tym napadem aresztowane zostały trzy osoby. Szwedzka policja zaostrzyła środki bezpieczeństwa. Szwedzi, którzy udawali miłych i przyjaznych, nie mogą już wytrzymać, mordowani i gwałceni we własnym kraju zaczynają pokazywać swoje oblicze. Okazuje się, że poprawność polityczna to fikcja i każdy naród, który jest gospodarzem we własnym kraju nie jest w stanie na dłuższą metę wytrzymać zdziczenia muzułmańskiego.

 

Jednak dlaczego Szwedzi na cel wzięli synagogę? Czyżby chcieli odreagować swoją frustrację na słabszych? Na Żydach, od których nie przyjdzie krwawa zemsta? Antysemityzm w Szwecji odradza się.