andruszkiewicz

Andruszkiewicz GROMI pismaków i cyngli na usługach lewicy!

Minęło kilka dni od przejścia Marszu Niepodległości a Polska cały czas jest celem nagonki lewackich i liberalnych mediów (w większości o kapitale niemieckim), które nie mogą się otrząsnąć z faktu, że Polska nie jest już platformerskim chłopcem do bicia, który posłusznie zbiera ciosy a jego ulubiona pozycja to pozycja na kolanach. Nie tak dawno jeden z ministrów spraw zagranicznych przyznawał, że cały jego resort robił laskę Amerykanom. Teraz lewackim mediom chyba tej laski robionej przez PO strasznie brakuje bo zajadle ujadają na polski patriotyzm zarówno piórami swoich cyngli.


 

Polski poseł Adam Andruszkiewicz dał na swoim profilu facebookowym mocną odpowiedź pismakom i cynglom lewicowych gazet na usługach zagranicznego kapitału. – Wiem, że lewackich panów redaktorów bardzo boli pewna część ciała, kiedy widzą na ulicach morze dumnych Polek i Polaków z biało-czerwonymi flagami. Wiem, że nienawidzicie narodowej dumy, gardzicie Polakami, których uznajecie za gorszych. Ale mam dla was złą wiadomość  Musicie się do tego bólu przyzwyczaić. My się nie cofniemy, będziemy dumnie głosić hasła silnej Polski, bez względu na wasz jęk i jad, jakim plujecie. A ja osobiście będę robił wszystko, aby nasz wspólny Marsz zakończył się budową dumnej i bogatej Polski, która będzie budzić szacunek w całej Europie. – napisał Andruszkiewicz i dodał:

 

 Także, panowie „redaktorzy” musicie przyzwyczaić się do waszego bólu. Bo będzie coraz większy. A, i przy okazji dbajcie o swoje kolana – domyślam się, że jak wymyślacie te swoje paszkwile na nas, to robicie to w wiadomej pozycji wobec waszych obcych pracodawców. Pamiętajcie tylko, że jeśli otwarcie plujecie na własny Naród, to żaden inny nie będzie was nigdy szanował. Może i ktoś w Brukseli poklepie po plecach, sypnie parę euro – ale i tak, będą wami szczerze gardzić. Bo kto pluje na własną Ojczyznę, ten nigdy nie będzie szanowany. Nigdy.

 

 

FK

Źródło: facebook.com